Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;003_Kolekcja_Elżbiety_Zając” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„003_001_Fotografie_z_okresu_pracy_zawodowej_Elżbiety_Zając,_polonistki_SP_nr_18_w_Kochłowicach”

 

1970. Zakończenie roku szkolnego, impreza nauczycielska

Kolekcja (zbiór/zespół): 003_Kolekcja_Elżbiety_Zając, Słowa kluczowe: lata 70. XX w., SP nr 18, Kochłowice, szkoła, nauczyciel


Zdjęcie wykonano w świetlicy SP nr 18 w Kochłowicach. Z prawej siedzą: Elżbieta Zając, Helena Pragłowska, Franciszek Spałek. Stoi N. Mańka - osoba z komitetu rodziecielskiego. Obok siedzą rodzice z komitetu rodzicielskiego: Lidia Richter, N.N., N.N., N.N., Irena Serafin.


Nazwa dokumentu: 1970. Zakończenie roku szkolnego, impreza nauczycielska
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): 003_Kolekcja_Elżbiety_Zając
Teczka (jednostki archiwalna): 003_001_Fotografie_z_okresu_pracy_zawodowej_Elżbiety_Zając,_polonistki_SP_nr_18_w_Kochłowicach
Numer ID: CATL 180 A / 2.1.5
Sygnatura: PL_1004_003_001_005
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1970 - 06
Miejsce wytworzenia: brak autora
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: lata 70. XX w., SP nr 18, Kochłowice, szkoła, nauczyciel
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "003_001_Fotografie_z_okresu_pracy_zawodowej_Elżbiety_Zając,_polonistki_SP_nr_18_w_Kochłowicach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.