Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;002_Kolekcja_Anieli_Dopierałowej” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„002_001_Fotografie_z_okresu_dzieciństwa_i_pracy_zawodowej_Anieli_Dopierałowej”

 

1972. Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 18 w roku szkolnym 1971/72

Kolekcja (zbiór/zespół): 002_Kolekcja_Anieli_Dopierałowej, Słowa kluczowe: lata 70. XX w., nauczyciel, Kochłowice, szkoła, SP nr 18


Zdjęcie wykonane na tle nieistniejącego już budynku Szkoły nr 18, zrobione od podwórza. Nauczyciele - od lewej siedzą: Irena Losert, Irena Kołodziej, Gizela Drzymała, Elżbieta Zając, Aniela Dopierała, Helena Pragłowska, Helena Szymała, Róża Kurpas, Franciszek Spałek - kierownik szkoły. W drugim rzędzie po prawej stronie, obok kierownika siedzi jego żona - Zofia Spałek. Stoją z lewej strony: sekretarka Gertruda Miland, Jadwiga Gmyrek, Marianna Piekarska - wychowawczyni klasy VII uwiecznionej na zdjęciu.


Nazwa dokumentu: 1972. Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 18 w roku szkolnym 1971/72
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): 002_Kolekcja_Anieli_Dopierałowej
Teczka (jednostki archiwalna): 002_001_Fotografie_z_okresu_dzieciństwa_i_pracy_zawodowej_Anieli_Dopierałowej
Numer ID: CATL 180 A / 3.1.6
Sygnatura: PL_1004_002_001_006
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1972
Miejsce wytworzenia: Kochłowice
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: lata 70. XX w., nauczyciel, Kochłowice, szkoła, SP nr 18
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "002_001_Fotografie_z_okresu_dzieciństwa_i_pracy_zawodowej_Anieli_Dopierałowej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.